  • Mfr # WR86-1236GY-5
  • Zoro # G416527051
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1236GY-5
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in
Length
36 in