  • Mfr # WR54-1472P-5
  • Zoro # G916530940
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1472P-5
Length
72 in
Overall Width
14 in
Overall Height
54 in