  • Mfr # WR54-2136P-5
  • Zoro # G816527668
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2136P-5
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in
Length
36 in