  • Mfr # WR54-2148P-5
  • Zoro # G916528299
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Length
48 in
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2148P-5
Length
48 in
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in