  • Mfr # WR54-2430P-5
  • Zoro # G616528681
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
30 in
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2430P-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in