  • Mfr # WR54-3036P-5
  • Zoro # G616529398
/ea
See details
Length
36 in
Overall Height
54 in
Overall Width
30 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-3036P-5
Length
36 in
Overall Height
54 in
Overall Width
30 in