  • Mfr # WR54-3048P-5
  • Zoro # G116529164
Overall Height
54 in
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3048P-5
Overall Height
54 in
Length
48 in
Overall Width
30 in