  • Mfr # WR54-3672P-5
  • Zoro # G516529955
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Width
36 in
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-3672P-5
Overall Width
36 in
Overall Height
54 in
Length
72 in