  • Mfr # WR63-1242P-5
  • Zoro # G116530955
/ea
See details
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
63 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1242P-5
Overall Height
63 in
Length
42 in
Overall Width
12 in