  • Mfr # WR63-1260P-5
  • Zoro # G016526980
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1260P-5
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Length
60 in