  • Mfr # WR63-1448P-5
  • Zoro # G716527904
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1448P-5
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
48 in