  • Mfr # WR63-1842P-5
  • Zoro # G316528011
Overall Width
18 in
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1842P-5
Overall Width
18 in
Overall Height
63 in
Length
42 in