  • Mfr # WR74-1830P-5
  • Zoro # G816530293
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1830P-5
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
30 in