  • Mfr # WR74-2148P-5
  • Zoro # G316527670
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2148P-5
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
48 in