  • Mfr # WR74-2160P-5
  • Zoro # G116528297
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Length
60 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2160P-5
Dimensions
Length
60 in
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in