  • Mfr # WR74-2454P-5
  • Zoro # G916528565
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2454P-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
54 in