  • Mfr # WR86-1436P-5
  • Zoro # G216527862
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1436P-5
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in
Length
36 in