  • Mfr # WR86-3672P-5
  • Zoro # G716528154
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
72 in
Number of Shelves
5
Overall Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-3672P-5
Length
72 in
Overall Width
36 in
Overall Height
86 in