  • Mfr # WR63-2124P-5
  • Zoro # G716528499
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
63 in
Length
24 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-2124P-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Length
24 in
Overall Width
21 in