  • Mfr # WR74-2124P-5
  • Zoro # G516527166
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
Length
24 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2124P-5
Overall Width
21 in
Length
24 in
Overall Height
74 in