  • Mfr # WR54-1830S-5
  • Zoro # G116527092
/ea
Key Features
Length
30 in
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in
Color
Stainless
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1830S-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in