  • Mfr # WR54-2142S-5
  • Zoro # G016527505
/ea
See details
Key Features
Material
Stainless Steel
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
Length
42 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2142S-5
Overall Width
21 in
Length
42 in
Overall Height
54 in