  • Mfr # WR54-2160S-5
  • Zoro # G216527930
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Length
60 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2160S-5
Overall Height
54 in
Length
60 in
Overall Width
21 in