  • Mfr # WR54-3660S-5
  • Zoro # G416530020
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-3660S-5
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in
Length
60 in