  • Mfr # WR63-1248S-5
  • Zoro # G116527245
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1248S-5
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in
Length
48 in