  • Mfr # WR63-1460S-5
  • Zoro # G016527710
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
Length
60 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-1460S-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
14 in
Length
60 in
Overall Height
63 in