  • Mfr # WR63-1472S-5
  • Zoro # G316527502
/ea
Key Features
Color
Stainless
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Material
Stainless Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1472S-5
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
72 in