  • Mfr # WR63-2436S-5
  • Zoro # G816529969
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Material
Stainless Steel
Length
36 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2436S-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in