  • Mfr # WR63-2454S-5
  • Zoro # G816530583
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2454S-5
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in
Length
54 in