  • Mfr # WR63-2472S-5
  • Zoro # G716530478
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Material
Stainless Steel
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WR63-2472S-5
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Length
72 in