  • Mfr # WR63-3660S-5
  • Zoro # G416527082
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
36 in
Color
Stainless
Number of Shelves
4
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-3660S-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
36 in
Length
60 in
Overall Height
63 in