  • Mfr # WR74-1824S-5
  • Zoro # G416529079
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
24 in
Overall Width
18 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1824S-5
Dimensions
Length
24 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in