  • Mfr # WR74-3048S-5
  • Zoro # G516529993
/ea
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in
Material
Stainless Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-3048S-5
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in
Length
48 in