  • Mfr # WR54-2436S-5
  • Zoro # G116528594
Number of Shelves
5
Length
36 in
Overall Height
54 in
Material
Stainless Steel
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2436S-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in