  • Mfr # WR63-1836S-5
  • Zoro # G616528063
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1836S-5
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
Length
36 in