  • Mfr # WR86-1430S-5
  • Zoro # G816527576
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1430S-5
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
30 in