  • Mfr # WR86-1842S-5
  • Zoro # G116528563
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
Color
Stainless
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1842S-5
Overall Width
18 in
Length
42 in
Overall Height
86 in