  • Mfr # WR86-1848S-5
  • Zoro # G516528514
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Material
Stainless Steel
Color
Stainless
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1848S-5
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Length
48 in