  • Mfr # WR86-1854S-5
  • Zoro # G916528817
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1854S-5
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Length
54 in