  • Mfr # WR86-1860S-5
  • Zoro # G916528770
/ea
Key Features
Color
Stainless
Material
Stainless Steel
Overall Width
18 in
Number of Shelves
5
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1860S-5
Overall Width
18 in
Length
60 in
Overall Height
86 in