  • Mfr # WR86-2130S-5
  • Zoro # G016529325
/ea
See details
Key Features
Overall Height
86 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
30 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2130S-5
Overall Height
86 in
Length
30 in
Overall Width
21 in