  • Mfr # WR86-2136S-5
  • Zoro # G316529223
/ea
Key Features
Color
Stainless
Overall Height
86 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2136S-5
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in
Length
36 in