  • Mfr # WR86-2460S-5
  • Zoro # G316527267
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2460S-5
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
Length
60 in