  • Mfr # WC14-CB1836P
  • Zoro # G4633578
Overall Height
14 in
Overall Width
36 in
Color
Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WC14-CB1836P
Overall Height
14 in
Overall Width
36 in
Overall Depth
18 in
Usable Width
36 in
Usable Depth
18 in
Color
Green
Description
Wire Cantilever, 800 lb Load Capacity per Shelf, Number of Shelves 1, Usable Depth 18 in, Usable Width 36 in, Mounting Mechanism Post, Hanging Mounting Type, Overall Depth 18 in, Overall Height 14 in, Overall Width 36 in, 800 lb Load Capacity, Steel, Green, Epoxy Coated, NSF