  • Mfr # WC14-CB1860GY
  • Zoro # G4635343
Overall Height
14 in
Overall Width
60 in
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WC14-CB1860GY
Overall Height
14 in
Overall Width
60 in
Overall Depth
18 in
Usable Width
60 in
Usable Depth
18 in
Color
Gray
Description
Wire Cantilever, 800 lb Load Capacity per Shelf, Number of Shelves 1, Usable Depth 18 in, Usable Width 60 in, Mounting Mechanism Post, Hanging Mounting Type, Overall Depth 18 in, Overall Height 14 in, Overall Width 60 in, 800 lb Load Capacity, Steel, Gray, Epoxy Coated, NSF