  • Mfr # CAN-34-60BH-230IV
  • Zoro # G416533403
/ea
See details
Key Features
Overall Length
60 in
Number of Bins
30
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
Overall Width
10.875 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CAN-34-60BH-230IV
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Length
60 in
Overall Width
10.875 in
Overall Height
34 in