  • Mfr # MD1836-70SECP
  • Zoro # G116532959
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
2
Load Capacity
1,200 lb
Overall Width
18 in
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MD1836-70SECP
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Length
36 in
Overall Height
70 in