  • Mfr # M1836-69SEC
  • Zoro # G816532945
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
2
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Overall Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
M1836-69SEC
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Length
36 in
Overall Height
69 in