  • Mfr # M2148-69SEC-2
  • Zoro # G516532955
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
1,200 lb
Number of Shelves
4
Color
Chrome
Overall Length
48 in
Overall Height
69 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
M2148-69SEC-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
48 in
Overall Height
69 in
Overall Width
21 in