  • Mfr # M2460-69SEC-2
  • Zoro # G216532941
/ea
Key Features
Overall Length
60 in
Overall Height
69 in
Load Capacity
1,200 lb
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
M2460-69SEC-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
60 in
Overall Height
69 in
Overall Width
24 in